Vložte svou soutěž či akci do kalendáře OSH >>>

Vážené sestry a bratři, vážení hasiči,

dne 9. května  od  07:00 hodin se na Krevním centru (transfuzní stanice) v Ostravě - Porubě  sejdou dobrovolní hasiči i se svými příznivci, rodinnými příslušníky a přáteli, aby společně darovali krev.

Obracíme se na Vás se žádostí o připojení k této, zcela jistě významné, humanitární akci, která je organizována, mimo jiné, u příležitosti svátku svatého Floriána.

Na podporu této významné akce bude provedena mediální kampaň v tisku, rozhlasu a televizi. 

Projednejte, prosím, tuto výzvu ve Vašich SDH a pokud se k akci připojíte, oznamte Vaše rozhodnutí nejpozději do 20. dubna písemně (e-mailem) na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  s uvedením počtu a seznamu jmen dárců, kteří půjdou darovat krev nebo plazmu  dne 9. května od  7:00 hodin a dále i předpokládaný počet dárců, kteří půjdou darovat krev  nebo plazmu v průběhu celého měsíce května viz. příloha.

Bezpodmínečně nutné je dopředu oznámit, pokud bude dárce chtít v uvedený den darovat plazmu!!

Jmenný seznam (příloha) je nutný pro oznámení počtu dárců krevnímu centru FN a zpracování prezenčních a účastnických listů a poděkování.

 

Další informace o akci „Daruj krev s dobrovolnými hasiči“

Dárci s termínem darování dne  9. 5. oznámí svoji účast nejpozději do  20. dubna na OSH Ostrava na návratce přiložené k tomuto e-mailu. Již registrovaní dárci, kteří mají své pravidelné termíny odběrů, se mohou na Krevním centru přeobjednat na tento den a při registraci na KC oznámí, že se zúčastňují akce „daruj krev s hasiči“. Do akce budou zařazeni i dárci, kteří darovali krev nebo plazmu v období od 1. do 31. května a doloží na OSH kopii záznamu o odběru.

OSH organizuje slavnostní zahájení  dne 9. 5. v 8:00 hodin za účasti přizvaných významných hostů, sponzorů a médií. 

Doporučujeme účast na akci ve vycházkovém stejnokroji SH ČMS (není však podmínka).

Jako výraz poděkování bude SDH s největším počtem dárců a prvodárců odměněn.

Jsme přesvědčeni, že podpoříte tuto významnou akci a společně pomůžeme těm, kteří tuto pomoc potřebují.

Bc. Richard Dudek DiS.

starosta OSH Ostrava

 

 

Kalendář akcí

Partneři