• Vložte svou soutěž či akci do kalendáře >>>

Jmenné seznamy členů výkonného výboru, odborných rad mládeže, velitelů a prevence, kontrolní a revizní rady a aktivu Zasloužilých hasičů OSH Ostrava.

Výkonný výbor:

Richard Dudek starosta OSH
Tomáš Lefner náměstek starosty OSH, vedoucí OORV
Martin Čech náměstek starosty OSH, starosta okrsku č.5, člen OORV
František Chvíla náměstek starosty OSH, vedoucí OORP
Jan Bochňák předseda OKRR
Lucie Svobodová vedoucí OORM
Milada Ptošková vedoucí aktivu Zasloužilých hasičů a sekce žen
Tomáš Zdražila člen OORM
Ivo Adámek člen OORV, starosta okrsku č. 2
Václav Kusyn starosta okrsku č. 4
Jindřich Šmerda člen OORM

Okresní odborná rada mládeže:

Lucie Svobodová vedoucí rady - SDH Horní Datyně
Klára Marynčáková zástupce okrsku č. 1 - SDH Nová Ves
Zdeněk Gvuzď zástupce okrsku č. 2 - SDH Muglinov
Stanislava Močigembová zástupce okrsku č. 2 - SDH Muglinov
Silvie Šeděnková zástupce okrsku č. 2 - SDH Heřmanice
Jiří Včelný zástupce okrsku č. 2 - SDH Michálkovice
Hana Doležálková zástupce okrsku č. 3 - SDH Hrabová
Martin Kusyn zástupce okrsku č. 4 - SDH Pustkovec
Jindřich Šmerda zástupce okrsku č. 4 - SDH Pustkovec
Tomáš Zdražila zástupce okrsku č. 4 - SDH Dolní Lhota
Simona Bonková zástupce okrsku č. 4 - SDH Svinov
Šárka Wagnerová zástupce okrsku č. 5 - SDH Šenov
Miroslav Slovjak zástupce okrsku č. 5 - SDH Vratimov

Okresní odborná rada velitelů:

Tomáš Lefner vedoucí rady - SDH Nová Ves
Martin Novák zástupce okrsku č. 1 - SDH Nová Ves
Ivo Adámek zástupce okrsku č. 2 - SDH Muglinov
Jan Peterek zástupce okrsku č. 2 - SDH Michálkovice
Vít Ovčáček zástupce okrsku č. 3 - SDH Zábřeh
Petr Blahut zástupce okrsku č. 3 - SDH Stará Bělá
Zbyněk Slováček zástupce okrsku č. 4 - SDH Pustkovec
Rostislav Kupka zástupce okrsku č. 4 - SDH Martinov
Martin Čech zástupce okrsku č. 5 - SDH Horní Datyně

Okresní odborná rada prevence:

František Chvíla vedoucí rady - SDH Mariánské Hory
Lumír Lokaj zástupce okrsku č. 1 - SDH Hošťálkovice
Radovan Šugar zástupce okrsku č. 2 - SDH Heřmanice
Jaromír Matýsek zástupce okrsku č. 3 - SDH Zábřeh
Roman Bonk zástupce okrsku č. 4 - SDH Svinov
Jiří Špetík zástupce okrsku č. 5 - SDH Radvanice

Okresní kontrolní a revizní rada:

Jan Bochňák vedoucí rady - SDH Plesná
Josef Vavrač SDH Přívoz
Jan Kos SDH Heřmanice
Zdeněk Popek SDH Pustnovec
Lubomír Kubín SDH Plesná

Okresní aktiv Zasloužilých hasičů:

Jaromír Bjalek Jaroslav Čabča Josef Dospiva
Miroslav Fajkus Vladimír Gvuzď Lubomír Haluška
Arnošt Karas Břetislav Karlinský Jan Kos
Zdeněk Kudělka Josef Plaček František Polášek
František Ptošek Milada Ptošková Anežka Rajská
Stanislav Sovinský Jindřich Šmerda Ervín Šofer
Zdeněk Štěpánek Vojtěch Švidrnoch Josef Vala
Josef Vavrač Jan Víteček Jaromír Víteček
Milan Wiatr    

 

Kalendář akcí

  Mladí hasiči   Jednotky PO
  Soutěže M,Ž   OSH
  více událostí    

přehled všech akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Partneři