Letní školy instruktorů:

Ústřední odborná rada mládeže vyhlásila pro tento rok dvě Letní školy určené začínajícím vedoucím mládeže ve věku 15-18 let (bližší informace >>>).

Přihlašování bude spuštěno 29. 4. 2021 od 12:00 - pozor kapacita se zpravidla naplní během několika hodin!!!


Vložte svou soutěž či akci do kalendáře OSH >>>

Daruj krev s dobrovolnými hasiči

stránky krevního centra

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos bude měsíc květen, měsícem symbolizujícím pomoc bližnímu svému. V dnešní nelehké době bohužel nemáme možnost obdobně, jak tomu bylo v předchozích letech, zorganizovat hromadné darování krve. Přesto bychom Vás chtěli požádat, abychom i letos ukázali, že jako hasiči nikdy nemyslíme jen na sebe a jsme připraveni pomáhat. Akce „DARUJ KREV S DOBROVOLNÝMI HASIČI“ bude tedy individuální, bude probíhat po celý měsíc květen a Vaše dárcovství pomůže zviditelnit dobrovolné hasiče v očích veřejnosti.

Mezinárodní letní tábor

Jmenné seznamy členů výkonného výboru, odborných rad mládeže, velitelů a prevence, kontrolní a revizní rady a aktivu Zasloužilých hasičů OSH Ostrava.

Výkonný výbor:

Tomáš Lefner starosta OSH
Ladislav Čabla náměstek starosty OSH, starosta okrsku č. 1
Tomáš Zdražila náměstek starosty OSH
František Chvíla náměstek starosty OSH, vedoucí OORP
Lucie Svobodová * vedoucí OORM
Jan Peterek * vedoucí OORR
Zdeněk Gvuzď * starosta okrsku č. 2
Karel Kupka * starosta okrsku č. 3
Rostislav Kupka * starosta okrsku č. 4
Martin Kusyn zvolený zástupce okrsku č. 4
Martin Čech * starosta okrsku č. 5

* do výkonného výboru jsou zařazeni členové, kteří vykonávají funkce starostů okrsků a vedoucích odborných rad

Okresní odborná rada mládeže:

Lucie Svobodová vedoucí rady - SDH Horní Datyně
Tomáš Bobrovský zástupce okrsku č. 1 - SDH Nová Ves
Petr Gvuzď zástupce okrsku č. 2 - SDH Muglinov
Zdeněk Gvuzď zástupce okrsku č. 2 - SDH Muglinov
Stanislava Močigembová zástupce okrsku č. 2 - SDH Muglinov
Silvie Šeděnková zástupce okrsku č. 2 - SDH Heřmanice
Jan Virec zástupce okrsku č. 2 - SDH Michálkovice
Kristýna Zieglerová zástupce okrsku č. 3 - SDH Hrabová
Martin Gawryš zástupce okrsku č. 4 - SDH Pustkovec
Jindřich Šmerda zástupce okrsku č. 4 - SDH Pustkovec
Adéla Torčíková zástupce okrsku č. 4 - SDH Třebovice
David Souček zástupce okrsku č. 4 - SDH Svinov
Pavel Hrbáček zástupce okrsku č. 5 - SDH Horní Datyně
Šárka Wagnerová zástupce okrsku č. 5 - SDH Horní Datyně

Okresní odborná rada represe: složení rady se aktualizuje

Tomáš Lefner vedoucí rady - SDH Nová Ves
Martin Novák zástupce okrsku č. 1 - SDH Nová Ves
Ivo Adámek zástupce okrsku č. 2 - SDH Muglinov
Jan Peterek zástupce okrsku č. 2 - SDH Michálkovice
Vít Ovčáček zástupce okrsku č. 3 - SDH Zábřeh
Petr Blahut zástupce okrsku č. 3 - SDH Stará Bělá
Zbyněk Slováček zástupce okrsku č. 4 - SDH Pustkovec
Rostislav Kupka zástupce okrsku č. 4 - SDH Martinov
Martin Čech zástupce okrsku č. 5 - SDH Horní Datyně

Okresní odborná rada prevence:

František Chvíla vedoucí rady - SDH Mariánské Hory
Lumír Lokaj zástupce okrsku č. 1 - SDH Hošťálkovice
Radovan Šugar zástupce okrsku č. 2 - SDH Heřmanice
Jaromír Matýsek zástupce okrsku č. 3 - SDH Zábřeh
Vladimír Dedek zástupce okrsku č. 4 - SDH Plesná
Jiří Špetík zástupce okrsku č. 5 - SDH Radvanice

Okresní kontrolní a revizní rada:

Jan Bochňák vedoucí rady - SDH Plesná
Oldřich Zimmerman SDH Nová Ves
Jan Kos SDH Heřmanice
Václav Kusyn SDH Pustnovec
Lubomír Kubín SDH Plesná

Okresní aktiv Zasloužilých hasičů: 

 

 Složení aktivu naleznete zde >>>

Kalendář akcí

Partneři