Letní školy instruktorů:

Ústřední odborná rada mládeže vyhlásila pro tento rok dvě Letní školy určené začínajícím vedoucím mládeže ve věku 15-18 let (bližší informace >>>).

Přihlašování bude spuštěno 29. 4. 2021 od 12:00 - pozor kapacita se zpravidla naplní během několika hodin!!!


Vložte svou soutěž či akci do kalendáře OSH >>>

Daruj krev s dobrovolnými hasiči

stránky krevního centra

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos bude měsíc květen, měsícem symbolizujícím pomoc bližnímu svému. V dnešní nelehké době bohužel nemáme možnost obdobně, jak tomu bylo v předchozích letech, zorganizovat hromadné darování krve. Přesto bychom Vás chtěli požádat, abychom i letos ukázali, že jako hasiči nikdy nemyslíme jen na sebe a jsme připraveni pomáhat. Akce „DARUJ KREV S DOBROVOLNÝMI HASIČI“ bude tedy individuální, bude probíhat po celý měsíc květen a Vaše dárcovství pomůže zviditelnit dobrovolné hasiče v očích veřejnosti.

Mezinárodní letní tábor

Dovolujeme si Vás informovat o dalším ročníku Mezinárodního letního tábora mladých hasičů. Informace, videa, fotky z předloňského ročníku najdete na Facebooku (loňský tábor byl zrušen).

Letošní ročník proběhne od 8. do 21. srpna 2021, opět v prostorách Ústřední hasičské školy Jánské Koupele, cena tábora je 5300 Kč (v souvislosti s výší poplatku si Vás dovolíme informovat o možnosti čerpání příspěvku u svého zaměstnavatele nebo zdravotní pojišťovny).

Celotáborová hra bude letos zaměřena na Cestování časem

Po zaslání přihlášky (stáhnete zde) obdržíte další informace o zařazení dítěte, vybavení, požadavku zdravotní dokumentace a dalších podmínkách pobytu.

 

Ladislav Čabla

Kancelář KSH MSK

tel: 604 539 487

Kalendář akcí

Partneři